خـدمـات

چگونگی خدمات ما

طراحی و برنامه نویسی

طراح وب سایت، طرحی را برای شما ایجاد می‌کند تا آن را بررسی کنید و سپس با شما همکاری می‌کند تا زمانی که از طراحی آن کاملا راضی باشید.

پس از توافق با طراحی، وب سایت ساخته خواهد شد. این شامل بار گزاری طرح توافق شده و برنامه نویسی آن است تا در تمام دستگاه‌ها و اندازه‌های مختلف صفحه نمایش کار کند. در این مرحله همچنین مطالب مورد نیاز بر اساس نیاز و با کمک شما به وب سایت اضافه خواهد شد.

توسعه پایگاه داده‌ها

ما تجربه‌ای طولانی مدت در ارتباط با طراحی و بهبود سیستم‌های داده پردازی داریم. با استفاده از طیف وسیعی از برنامه‌های پایگاه داده‌ها و بانکهای اطلاعاتی، سیستم جدیدی برای شما طراحی خواهیم کرد.

ما می‌توانیم پایگاه‌های داده موجود را تطبیق داده، و آنها را استخراج و از یک سیستم داده قدیمی به یک سیستم جدید انتقال دهیم، و یا با استفاده از آخرین فناوری‌های موجود، پایگاه‌های داده جدیدی را متناسب با برنامه‌هایی که مورد نظر شماست طراحی کنیم.

یک بازسازی جدید

چنانچه سالها از عمر وب سایت شما می‌گذرد و مطابق با معیارهای جدید و امروزی نیست و کاربران شما در استفاده از آن با مشکل روبرو هستند، شما نیاز به یک بازنگری کلی دارید.

ما آماده مشاوره و کمک به شما جهت تغییر کلی وب سایت فعلی و تبدیل آن به به یک سامانه کاملا کاربردی و مطابق با معیارهای جدید هستیم. و با استفاده از آمیزه‌ای از علم و خلاقیت، یک فضای مدرن برای شما ایجاد کرده و تجربه ای جذاب را برای کاربران شما فراهم کنیم.

جستجو با کیفیت بالا (SEO)

بهینه سازی موتورهای جستجو یا SEO، هنوز هم یکی از بهترین و موثرترین راه‌ها برای جلب نظر سایر افراد به وب سایت است، و به راستی می‌تواند در رونق وب سایت شما تفاوت ایجاد کند.

تمرکز ما بر روی بهبود استراتژی‌های جستجو چه داخلی و چه خارجی برای افزایش حضور آنلاین شما بر اساس کلید واژه‌های هدفمند و با کیفیت جهت ترافیک بالاتر در وب سایت است. هر چند که بهبود فرایند جستجو یک راه حل سریع نیست، اما بخش مهمی از دستیابی به اهداف مورد نظر شما از طریق وب سایت است.

پشتیبانی و نظارت

ما همواره آماده گوش دادن به خواسته‌ها و نیازهای شما در امور دیجیتال هستیم. و برای راه حل‌هایی که چالش‌های خاص آنها را بر طرف می‌کند، وقت می‌گذاریم. در مواقعی که به ما نیاز دارید، همیشه با پشتیبانی در دسترس شما هستیم.

کار ما با راه اندازی سایت تمام نمی‌شود. ما اینجا هستیم تا در حد نیاز از شما حمایت کنیم و اگر نیاز به روز رسانی‌هایی دارید که نمی‌توانید آنرا انجام دهید، آنها را تحت هزینه پشتیبانی ساعتی خود انجام خواهیم داد. سازمان شما چه بزرگ و یا چه کوچک و یا در هر طیفی از گستردگی قرار داشته باشد، شما می‌توانید روی پشتیبانی و حمایت دیجیتال ما حساب کنید.

ساختار سایت

هر وب سایت بر اساس آخرین تکنولوژی و فناوری روز، مورد بررسی و برنامه نویسی قرار خواهد گرفت، تا از سرعت و کیفیت بهینه روز برخوردار باشد.

بازبینی و آزمایش

ما بازبینی‌های نامحدودی را تا زمان راه اندازی وب سایت بر روی شبکه به انجام خواهیم رساند تا از روند برنامه نویسی و کارایی کامل آن اطمینان داشته باشیم.

سهولت استفاده

استفاده آسان یک انتظار رایج برای طراحی سایت است. طراحی ما کاملا کاربر محور و جهت استفاده، از سادگی و از انعطاف کاملاً مطلوبی برخوردار است.

امنیت داده‌ها

ما از نوین‌ترین برنامه برای حفاظت اطلاعات شما در بانکهای اطلاعاتی استفاده خواهیم کرد و آنرا بصورتی مطمئن ذخیره و دسترسی به آنرا بر اساس درخواست شما طراحی می‌کنیم.

طرح پشتیبانی

وب سایت‌ها گهگاهی با مشکلاتی مواجه می‌شوند و برنامه‌های مراقبتی ما به سادگی تضمین می‌کند که این مشکلات با کمترین اختلال در برنامه روزانه شما به سرعت رسیدگی می‌شود.

زبان فارسی و انگلیس

ما بر اساس نیاز شما، وب سایت را به زبان انگلیسی یا فارسی و یا بر اساس هر دو زبان، طراحی و راه اندازی می‌کنیم تا قابلیت استفاده در هر دو زبان را بطور کاملا مجزا داشته باشد.