وب سایت و سوالات

اگر نیاز به یک وب سایت دارید و سوالاتی ذهن شما را در این مورد به خود مشغول کرده است، ما سعی کرده‌ایم تا پاسخگوی شما در ارتباط با رایج‌ترین سوالات مورد نیاز از شروع طراحی و برنامه نویسی تا زمان اجرای وب سایت باشیم، از اینرو فهرستی از پرسش‌ها و پاسخ‌های مربوطه تهیه و در اختیار شما قرار داده‌ایم.

ما فهرست نهایی سوالات متداول و پاسخ‌ آنها را گرد آوری کرده‌ایم تا بتوانید با آگاهی بیشتر در مورد ساخت وب سایت تصمیم گیری کنید. اگر در مورد هر سوالی مطمئن نیستید یا اگر سؤال دیگری دارید، در هر مرحله با هر یک از تیم ما تماس بگیرید، زیرا ما همیشه خوشحالیم که به شما کمک کنیم.

تماس با ما

پاسخی به سوالات متداول

اگر نمی‌توانید پاسخ سؤال خود را در زیر بیابید و یا هنوز نکاتی برای شما مبهم و غیر شفاف است، حتما با ما تماس بگیرید و ما تمام تلاش خود را برای پاسخ به سؤال شما انجام خواهیم داد.

چنانچه شما قبل از اینکه وب سایت روی اینترنت قرار بگیرد از ساخت وب سایت صرفنظر کنید، ما هر آنچه را که از شما دریافت کرده‌ایم، حداکثر در مدت سه روز به شما باز خواهیم گرداند. اما بعد از قرار گرفتن بر روی شبکه اینترنت، شما صرفا مبلغ دامنه را که بسیار ناچیز است پرداخت خواهید کرد و الباقی را به شما بازپرداخت خواهیم کرد.

این اولین سوالی است که از ما پرسیده می‌شود. اما در هنگام پاسخگویی مشکلی وجود دارد، حقیقت این است که ما نمی‌دانیم هزینه وب سایت شما چقدر خواهد بود تا زمانی که بدانیم به چه نوع وب سایتی نیاز دارید!
هر وب سایت و هر سازمانی متفاوت است و هزینه‌های ما بر اساس نیازهای دقیق شما ارزیابی می شود. وقتی بدانیم به چه چیزی نیاز دارید، یک فهرست شفاف و بدون تعهد ارائه خواهیم کرد تا دقیقا از هزینه‌ها و نوع آن بطور شفاف اطلاع داشته باشید.
اگر یک سازمان غیر انتفاعی هستید، حتما از تخفیف ویژه ما برخوردار خواهید شد.

ما همیشه خوشحال می‌شویم که با درخواست کنندگان خود ملاقات داشته باشیم، تا شخصاً درباره یک پروژه صحبت کنیم، اما این امر همیشه امکان پذیر نیست. به خصوص اگر شما در کشور دیگر یا در شهر دیگری اقامت داشته باشید!
قبل از شروع کار باید حتما در مورد برخی از چیزها صحبت کنیم، اما این را می‌توان به راحتی در یک تماس تلفنی یا از طریق اسکایپ یا واتس آپ در زمانی که برای شما مناسب است انجام داد.

این هم سوال دیگری است که زیاد پرسیده می‌شود. باز هم، این بسته به نیاز دقیق شما متفاوت است. برخی از پروژه‌ها ممکن است چند ماه طول بکشد در حالی که برخی دیگر چند هفته.
هنگامی که پروژه شما را مورد بحث قرار دادیم، حتما به شما خواهیم گفت که طراحی و انجام پروژه حدودا چقدر طول می‌کشد.

میزبانی وب، سرویسی است که وب سایت شما را آنلاین نگه می‌دارد و برای هر سازمان آنلاین موفق یک نکته مهم است.
انتخاب ارائه دهنده مناسب گاهی دشواراست، زیرا تعداد زیادی شرکت میزبانی وب برای انتخاب وجود دارد. وب سایت شما به یک میزبان قابل اعتماد، مقرون به صرفه و قابل اعتماد نیاز دارد، ترجیحاً میزبانی که به طور منظم از وب سایت شما نسخه پشتیبان تهیه کند و فایل‌های شما را ایمن نگه دارد.
ما می‌توانیم در این راستا به شما کمک کنیم تا از یک شرکت قابل اعتماد استفاده کنید. با ما تماس بگیرید تا بتوانیم توصیه‌های مناسب و انتخاب درست را به شما پیشنهاد دهیم.

فرایند جستجو کمک می‌کند تا مطمئن شوید که وب سایت شما در هنگام جستجوی افراد در گوگل یا موتورهای جستجوی دیگر، تا حد ممکن رتبه بالایی دارد. ما هرگز نمی‌توانیم جایگاه شماره یک را تضمین کنیم، اما تضمین می‌کنیم که وب ‌سایت شما پس از راه اندازی و قرار گرفتن بر روی شبکه جهانی، بهترین عملکرد ممکن را داشته باشد.
ما به شما کمک می‌کنیم تا عبارات جستجو (یا کلمات کلیدی) مناسب را شناسایی و به شکلی هدفمند از آنها استفاده کنید تا رتبه‌ بندی خود را بهبود ببخشید. برخی از کلمات کلیدی واقعا رقابتی هستند و برای رسیدن به یک رتبه خوب زمان می‌برد. برخی دیگر ممکن است فقط چند هفته طول بکشد.

بله کاملا.
ما با افراد قابل اعتماد با مجموعه مهارت‌های مختلف کار می‌کنیم که می‌توانند نیازهای نوشتاری شما را پوشش داده و یا مطالب شما را به شکلی درست ویرایش کنند.

بله.
عکس‌های خوب همیشه به ما کمک می‌کند تا وب سایت شما را جذاب‌تر کنیم. ما به شما کمک می کنیم تا عکس‌های مورد نظر خود را تهیه کنید. در غیر این صورت، ما همچنین به کتابخانه‌های موجودی دسترسی داریم که می‌توانند تصاویر با کیفیت بالا را برای وب‌ سایت شما ارائه دهند.
این چیزی است که می‌توانیم در مراحل اولیه پروژه درباره آن بحث کنیم و قیمت‌ها و مقیاس‌های زمانی خود را در نظر بگیریم.

حفظ و نگهداری از وب سایتها در واقع این یکی از محبوب‌ترین خدمات ما است.
ما می‌دانیم که همه سازمانها زمان لازم برای به ‌روز رسانی وب‌ سایت و مطالب مورد نیاز خود را ندارند و به همین دلیل ما این گونه خدمات را ارائه می‌دهیم که در آن به ‌روز رسانی‌ها را از طرف شما انجام خواهیم داد. برای جزئیات بیشتر در مورد تعمیر و نگهداری وب سایت با ما تماس بگیرید.

خیر.
این یک وعده و تعهد از طرف ماست. ما به هزینه‌های پنهان یا صورت حساب‌های غیر منتظره اعتقادی نداریم.
هیچ کس دوست ندارد با هزینه‌ای که از آن اطلاعی نداشته است ضربه بخورد. ما کاملا و صد در صد تمامی هزینه‌ها را قبل از شروع پروژه‌ها بطور شفاف به شما ارائه خواهیم داد، بنابراین می‌دانید قبل از شروع پروژه چه مبلغی و چه زمانی باید بپردازید.

ما می‌توانیم وب سایت شما را به زبان فارسی و یا انگلیسی و یا هر دو زبان بطور هم زمان طراحی و راه اندازی کنیم. وب سایت‌های دو زبانه به راحتی قابل تبدیل و کاملا قابل استفاده برای هر دو زبان بوده و ایجاد هیچ مشکلی در محتوا و صفحه بندی نمی‌کند. حتی شما می‌توانید مطالب متفاوت را در آنها بار گزاری کنید.