قـیـمت

مخارج و تعرفه طراحی

هزینه وب سایت

وب سایت‌ها از نظر قیمت و کیفیت متفاوت هستند. در حالی که ما ارزان‌ترین نیستیم، سخت تلاش کرده‌ایم تا حد مقدور موارد مورد نیاز را مقرون به صرفه کنیم و امیدواریم متوجه شوید که نسبت به کیفیت، بهترین قیمت را ارائه می‌دهیم.

  • برنامه ریزی جهت وب سایتی که می‌خواهید ایجاد کنید، یک گام کلیدی و مهم برای درک میزان هزینه ساخت یک وب سایت است.
  • داشتن یک ایده قوی از طرح و فرایند و کاربرد و انتظاری که از وب سایت خود دارید، می‌تواند به شما کمک کرده و در انتخاب هزینه‌های جاری بسیار موثر باشد.
  • شاید تصمیم دارید مبلغی را به عنوان هزینه ماهانه برای بارگزاری مطالب جدید و نگهداری ماهانه بپردازید تا سایت شما همیشه در شرایط خوب و فعالی باقی بماند.

ما یک فرآیند قوی برای ارائه وب سایت‌های با کیفیت بالا با قیمت مقرون به صرفه داریم. این واقعاً مهم است که قبل از شروع کار با ما این فرآیند را درک کنید و با آن راحت باشید. اما اگر مایلید در مورد فرآیند کار با جزئیات بیشتر صحبت کنید، با ما تماس بگیرید و یکی از اعضای تیم ما خوشحال خواهد شد که شما را از طریق آن راهنمایی کند.

معیار هزینه

انتخاب یک وب سایت مقرون به صرفه می‌تواند یک تصمیم سخت باشد، هدف ما کمک به شما برای پرسیدن سوالات درست است تا بتوانید در انتخاب خود مطمئن باشید و از اشتباهات پُر هزینه جلوگیری کنید.

اهمیت گزینه‌ها

ممکن است بخواهید یک وبلاگ یا بخش اخبار داشته باشید تا کاربران خود را در مورد رویدادها و پیشنهادات ویژه به روز نگه دارید.

موارد مهم

شاید مواردی مانند عکس‌ها، نظرات و پیشنهادات، نقشه و مسیرها، و شاید حتی تماس مستقیم با کاربران، بالاترین اولویت شما باشد.

حجم پروژه

برخی از سازمان‌ها می‌خواهند برای آنها یک وب ‌سایت حرفه‌ای طراحی و راه اندازی شود، اما در عین حال تنها به تعداد کمی صفحه نیاز دارند.

شناخت درست

شما بهتر از هرکسی سازمان خود را می‌شناسید و باید ایده‌ای از تصویری که می‌خواهید وب سایت شما داشته باشد را با جزئیات کامل در اختیار ما قرار دهید.

مقدار بودجه

اگر برنامه‌های بزرگی برای وب‌ سایت خود دارید، اما هزینه زیادی برای صرف آن ندارید، همیشه می‌توانید از کوچک شروع کنید و بعداً آنرا گسترش دهید.

مشاوره

قبل از اینکه برای ایجاد یک وب سایت، به هرینه‌های جاری آن فکر کنید، حتما با ما تماس بگیرید تا بهترین گزینه انتخاب را بر اساس بودجه خود داشته باشید.