طراحی وب سایت و بانکهای اطلاعاتی

تماس با ما

شما به شکلهای مختلف می‌توانید با ما تماس بگیرید، از طریق تلفن، ایمیل، وب سایت، اسکایپ، واتس آپ، یا حتی می‌توانید از ما درخواست تماس کنید؛ ما در کوتاهترین زمان ممکن با شما ارتباط برقرار خواهیم کرد.

..

ما تلاش می‌کنیم تا حداکثر در طی ۲۴ ساعت با شما تماس گرفته و بهترین خدمات ممکن را ارائه دهیم!

کل تیم ما به طور منظم آموزش‌های تخصصی دریافت می‌کند تا اطمینان حاصل شود که شما بهترین اطلاعات ممکن را دریافت می‌کنید. از سؤالات اساسی گرفته تا سؤالات پیچیده، ما اینجا هستیم تا بهترین مشاور شما باشیم!

خدمات ما

علاقه‌مند به کسب اطلاعات بیشتر در مورد خدمات ما هستید؟ ما در مورد کار خود و سوالات شما وقت صرف کرده و به شما کمک می‌کنیم تا تصمیم‌های هوشمندانه‌ای بگیرید که به بهترین شکل نیازهای شما را برآورده کند.

ویژگی خاص

چنانچه ویژگی‌های خاصی برای وب سایت خود در نظر دارید و می‌خواهید در مورد آنها صحبت کنید. ما می‌توانیم به شما کمک کنیم تا در صورت نیاز ویژگی‌های جدید و مناسبی را به وب سایت خود اضافه کنید.

مشاوره

مشاوره ما برای شما کاملا رایگان است و ما با صداقت کامل هر اطلاعاتی را که در زمینه نوع و طراحی و راه اندازی وب سایت شما وجود دارد با شما در میان خواهیم گذاشت تا بتوانید بهترین گزینه را انتخاب و تصمیم بگیرید.

در این جامعه مدرن، وب‌ سایت‌ها به سازمانها و مشاغل مختلف کمک می‌کنند تا سریع‌تر حرکت کنند و به ارائه دقیق اطلاعات به کاربران خود کمک کنند. وب سایت شما می‌تواند پایه و اساس حضور آنلاین شما باشد، سرمایه‌ای که هر سال برای سرمایه گذاری شما بازدهی دارد.

وب سایت کوچک

حتی اگر به وب سایت کوچکی نیاز دارید و یا امکانات کافی برای آن ندارید حتما با ما تماس بگیرید. ما می‌توانیم شما را به بهترین شکل ممکن راهنمایی کنیم.

به روز رسانی

حتی اگر شما وب سایتی دارید که نیاز به نگهداری و یا به روز رسانی دارد، ما می‌توانیم به بهترین شکل ممکن آنرا برای شما به صورتی کاملا مدرن تغییر دهیم.

تفاوت قیمت

هزینه ایجاد یک وب سایت می‌تواند کاملا متغیر باشد. هزینه‌ها برای یک سازمان کوچک یا یک سازمان بزرگ به انضمام بانکهای اطلاعاتی بسیار متفاوت است. قبل از هر تصمیم گیری با ما تماس گرفته و مشورت کنید.

ما با شما صحبت خواهیم کرد تا بتوانیم به یک درک درست برای طراحی وب سایت شما برسیم و به کار روی این طرح ادامه می‌دهیم تا زمانی که شما صد در صد راضی باشید و پس از تایید آن وب سایت به مرحله اجرا خواهد رسید.

ثبت دامنه و ایمیل

چنانچه از قبل دامنه خاصی را خریداری کرده‌اید یا ایمیل خاصی دارید که می‌خواهید در وب سایت شما قرار گیرد. این اصلا مشکلی نیست گزینه‌های مختلفی وجود دارد، بنابراین لطفاً با ما تماس بگیرید تا بتوانیم بهترین پیکربندی را برای شما در نظر بگیریم.

صرفه جویی در هزینه‌ها

در عصر اینترنت، هر کسب و کار و یا هر سازمان انتفاعی یا غیر انتفاعی یک وب سایت دارد. یک مرکز اصلی برای حضور آنلاین آنها، یک وب سایت به شما امکان می‌دهد اطلاعات مهم در مورد خود را به طور مستقیم و خودکار به افراد علاقه‌مند به سازمان خود ارائه دهید.

سازمانهای غیر انتفاعی

چنانچه سازمانی غیر انتفاعی هستید، ما برای شما تخفیف ویژه و خاصی را در نظر می‌گیریم تا بتوانید به راحتی هزینه‌های آن را تقبل و پرداخت کنید.

ساعت کاری:

از ساعت ۹ صبح تا ۶ بعدازظهر

آدرس:

United Kingdom

ایمیل:

bofeh@outlook.com

تلفن:

7455138558 44+
1159297188 44+

Loading
پیام شما به درستی ارسال شد. با تشکر!