کـارایـی

کمی درباره کارایی ما

وب سایت و بانکهای اطلاعاتی

ما از سال ۲۰۰۸ فعالیت خود را جهت برنامه نویسی و طراحی در کشور انگلیس آغاز کردیم. این تجربه طولانی، ما را به بهترین شکل ممکن برای ارائه خدمات وب سایت و بانکهای اطلاتی مجهز کرده است.

ما متوجه هستیم که دنیای آنلاین به تکامل خود ادامه می‌دهد، به همین دلیل است که برای همگام شدن با آخرین روندها و فناوری‌ها زمان می‌گذاریم. ما به الزامات شما به دقت گوش می‌دهیم و سپس یک وب سایت یا برنامه ایجاد می‌کنیم که در مقیاسی کاملا مناسب با درخواست شما باشد.

..
..
خدمات ما

اولویت ما ارائه یک وب سایت کاربردی در بازده زمانی توافق شده خواهد بود. هم قبل و هم بعد از راه اندازی وب سایت شما، ما مطمئن خواهیم شد که کاملا برای شما مناسب و قابل استفاده خواهد بود.

...
هدف ما

طراحی وب سایت‌ها و برنامه نویسی‌ها کاملاً انحصاری و بر اساس تقاضای شما می‌باشد. و این به شما این توانایی را می‌دهد که با مخاطبان بیشتری ارتباط برقرار کنید.

...
پشتیبانی

ما اینجا هستیم تا در حد نیاز از شما حمایت و در امور دیجیتال به شما کمک کنیم. اگر نیاز به روز رسانی‌هایی دارید که نمی‌توانید آنرا انجام دهید، ما آنها را در تحت هزینه پشتیبانی و ساعتی خود انجام خواهیم داد.

...
طراحی

فرآیندی که ما دنبال می‌کنیم ساده و شفاف است، بنابراین شما دقیقا می‌دانید که پروژه شما در هر مرحله در کجا قرار دارد. هر طرحی پس از بررسی و رضایت کامل شما، در پروژه قرار می‌گیرد تا کاملا راضی باشید.